• نکات مهم در مورد آتلیه عروس و عکاسی عروسی

  نکات مهم در مورد آتلیه عروس و عکاسی عروسی
  جشن عروسی یکی از به یاد موندنی ترین لحظات زندگی هر زوجی است و همه عروس داماد ها  برای ثبت این روز به دنبال بهترین آتلیه عکاسی عروس هستند .
  نکات مهم برای انتخاب بهتر آتلیه عکاسی عروسی :
  اگر از جمله خانواده های مذهبی هستید به سراغ آتلیه هایی بروید که تمام پرسنل آنها خانم هستند و  به باغ های شخصی بروید زیرا باغ هایی که آتلیه دار ها به شما پیشنهاد میدهند باغ هایی هستند که هم زمان چند عروس و داماد دیگر و اکیپ عکاسی آنها در حال گرفتن عکسهای عروسی خود هستند .
  آتلیه ای را انتخاب کنید که محیط آن زیبا و جذاب است و از رنگهای خاص استفاده شده باشد زیرا محیط در عکس شما بسیار تاثیر گذار است و به این موضوع توجه کنید که آتلیه مجهز به سیستم نور پردازی باشد .
  قبل از انتخاب آتلیه عکاسی خود با عکاس خود صحبت کنید  و از او بخواهید عکس های قبلی خود را بدون ادیت و با ادیت به شما نشان دهد و به روتوش عکسها ، بگ گراند عکس ها ، نور عکس ها و محیط عکاسی دقت کنید .
  بطور مثال دقت کنید اگر لباس عروس کوتاه است رد جوراب روی پای عروس نمانده باشد و ادیت شده باشد این نشانه ی ظرافت کار فتوشاپ کار آتلیه عروس است .
  به نور پردازی در فضای باز عکس های عروس و داماد توجه کنید و عکسها را قبل و بعد از ادیت با هم مقایسه کنید و توجه کنید که عکسها نور پردازی مصنوعی نشده باشد .
  فیلم خوب عروسی و کلیپ اسپرت روز عروسی ؛ فیلم نامه ی خوب و عکاس حرفه ای  میخواهد و تنها دوربین های خیلی مجهز دلیل ثبت کردن عکسهای خوب نیستند و فقط این کار هزینه ی شمار را بالا میبرد . با دوربین های ساده تر هم میشود عکس هایی زیبا خلق کرد . بعضی از آتلیه داران مدعی میشوند که عکس های ما به روز است این صحبت اصلا درست نیست زیرا عکس ورژن نیست که هر ماه آپدیت شود . عکس باید با سلیقه ی عروس و داماد همسو باشد .
  روز عروسی شما یک روز تکرار نشدنی است پس اجازه بدهید حس واقعی شما مثل استرس ، خنده های طبیعی ، گریه ، شادی و  … در عکس ها نمایان باشد .
  به سابقه کار عکاس و آتلیه دار عروس توجه کنید زیرا سابقه بی تاثیر در تجربه نیست .
  فیلم بردار و عکاس باید رفتار بهتر و صمیمی تری با عروس و داماد داشته باشند زیرا عروس داماد احساس راحتی بیشتر با عکاس میکنند و بطور مثال از گرفتن عکس های احساسی و بوسیدن یکدیگر در عکس خجالت نمیکشند و عکس ها طبیعی تر میشود .

 • تجميل الانف في ايران

  عمليات تجميل الانف في ايران

  • لماذا تجميل الانف ؟

  الجمال في الحياة
  مع عمليات تجميل الانف في ايران

  بإجراء عملية جراحيه للأنف ستصبحون اكثر جمالا .

  بالرغم من إن شكل الأنف يكون وراثي الا إنه يمكن ان يتغير بواسطة ضربه او عمليه جراحية مسبقه .يطلق على تجميل الانف ب الرينوبلاستي الذي يجعل شكل الأنف اكثر جمالا و اكثر تناسقا مع بقية ملامح الوجه .جراحة الأنف ايضا يمكنه معالجة الاضطرابات التنفسيه الناجمه عن خلل في الممر الهوائي في الأنف .
  ان عمليات تجميل الانف يمكن ان يكون له مزايا عظيمه لنا .

  عندما تجعل عملية تجميل الانف في ايران اكثر تناسبا للفرد من الناحيه الفيزيائيه فإنه يزيد من ثقة الشخص بنفسه سواء في العلاقات الاجتماعيه او في العمل عند الرجال و النساء .
  عملية تجميل الأنف يمكنه تغيير و معالجة النظره العامه للفرد و للمجتمع بنفسه بصوره تامه .

  مالذي يمكن ان نفعله بواسطة تجميل الانف في ايران

  نستطيع ايجاد تغييرات كثيره بواسطة عمليات تجميل الانف كما يأتي
  ۱٫ تغيير حجم الانف مع عمليات تجميل الانف (بجعله متناسبا مع ملامح الوجه الأخرى )
  ۲٫ عرض الأنف مع (في ناحية قمة الأنف )
  ۳٫ شكل الأنف (مثلا تغير في بروز الجزء الخلفي من الأنف او اتجاه نزول الأنف )
  ۴٫ رأس الانف يمكن ان يكون كبير ،منسدل او عالي او..الخ
  ۵٫ فتحة الأنف ممكن ان تكون كبيره ،عريضه،متجه نحو الاعلى
  ۶٫ اتجاه الأنف ،انحراف الأنف مع تجميل الانف

 • رسانه ملی بروز صدا

  رسانه ملی بروز صدا از شهریور سال ۹۴ شروع به کار کرد . این سایت که هدفش ارائه ی با کیفیت موسیقی و فیلم  به مردم عزیز ایران و کل پارسی زبانان دنیا است ، توانسته است بعد از چند ماه شروع به کارخود، بازدید قابل توجهی داشته باشد .

  berozseda.com

  دانلود آهنگ جدید– دانلود فیلم ایرانی جدید –دانلود آلبوم– دانلود ریمیکس –موزیک جدید

  این سایت توسط ما ( دو دوست ) که عاشق دنیای مجازی هستیم ، تاسیس شد و بصورت شبانه روز در حال تلاش هستیم که به نحو احسن جدیدترین آهنگ ها و موزیک ویدئوها و ریمیکس ها و آلبوم ها و فیلم های ایرانی که به بازار عرضه شده است را در سایت منتشر کنیم .

  موزیک ویدیو جدیددانلود فیلم– بروز صدا – دانلود آهنگ – دانلود فیلم ایرانی

  هدف ما فقط و فقط کسب رضایت بازدید کنندگان سایت است ، که خوشحال میشویم با نظرات خود ما راهمراهی کنید .

  دانلود آلبوم –موزیک ویدیو جدید –دانلود ریمیکسدانلود فیلم ایرانی– دانلود آهنگ جدید

  از بهترین هاست و سرور کشور برای میزبانی سایت و میزبانی فایل های دانلود استفاده کرده ایم .

  روز به روز در تلاشیم که آرشیو کاملی از آهنگ ها و موزیک ویدیوها و آلبوم ها و فیلم های ایرانی رو در سایت قرار دهیم .

  دانلود آهنگ– دانلود فیلم –بروز صدا– موزیک جدید –دانلود فیلم ایرانی جدید

  با همراهی شما دوستان عزیز میخواهیم بخش هایی مانند : آهنگ های محلی و اخبار سینما و موسیقی را هم به سایت اضافه کنیم.

  برای دانلود جدیدترین آهنگ ها و موزیک ویدیوها و فیلم های ایرانی منتشر شده به رسانه ی ملی بروز صدا مراجعه فرمایید .

  با تشکر از اینکه ما رو همراهی و حمایت می کنید .

 • دکوراسیون داخلی

  در سال های اخیر، پس از مطرح شدن دوباره اهمیت فضاهای عمومی و ارزش زندگی شهری، نما اهمیت دوباره ای پیدا کرد. نما درعمل، درون ساختمان را از بیرون جدا میکند. نما باعث میشود ما بفهمیم که طراح و معمار و سازنده هر ساختمان دارای چه عقیده، فرهنگ و ذوقی است. در واقع حالتی است که فرد مالک یا طراح از خود در برابر بیرون دارد. نماهای ساختمانجنبه خصوصی ندارند. نامهایی که به سمت کوچه و بافت شهر دارد جنبه عمومی دارند. بنابراین نمای ساختمان از یک طرف دارای جنبه اجتماعی و از طرف دیگر نمود شخصیت ساکنان است. نما در واقع یک سطح صاف و تخت نیست بلکه سطح انتقالی بین فضای داخلی و خارجی است که با برجستگی های تراس و چیزهای دیگر با فضای داخل ارتباط پیدا می کند.

  نمای هر ساختمان در شکل دهی به مجموعه شهری که در آن واقع شده است خیلی مؤثر است. اگر به نمای یک ساختمان بدون در نظر گرفتن نمای دیگر ساختمان های شهر توجه کنیم می بینیم که یکنواختی نمای شهر در مجموع از بین می رود.

  نماي هر ساختمان موثر در مجموعه شهري است كه در آن حضور دارد و اين تاثير را در بدنه خيابان‌ها يا ميدان‌ها كه در آن قرار گرفته است مي گذارد. اگر به نمای ساختمان واحدي، بدون در نظر گرفتن نماي ديگر ساختمانها فكر شود، همگوني نماي شهري در كليت از بين مي‌رود.

  تناقض بين جنبه شهري و بيان فردي نما در صورتي مي‌تواند از بين رود كه ساختمان جزيي از شهر در نظر گرفته شود و ارتباطات آن با محيط اطراف چند جانبه باشد. نماي رو به كوچه و خيابان بايد تابع عوامل همبستگي بين نماهاي اطراف باشد. اما در عين حال بر اساس تركيبي از اجزا مختلف بر حسب عملكرد، ابعاد و مصالحشان شخصيت خاص خود را دارد.

  نما در واقع يك سطح صاف و تخت نيست بلكه آن سطح انتقالي بين فضاي داخل و خارج است كه با عقب نشستگي و پيش آمدگي، تراس و غيره با فضاي داخل مسكن ارتباط پيدا مي‌كند.

  تاثیر طراحی نمای ساختمان بر زیبایی شهر

  براي اينكه نماي ساختمان حريم خصوصي ساكنان خود را حفظ كند بايد نسبت به خيابان بسته‌تر و محفوظتر باشد.

  نماي ساختمان بايد به‌دنبال خلق يك كليت هماهنگ به‌وسيله تناسب خوب پنجره ها، بازشوهاي در، سايبان و محدوده سقف‌ها،‌ سازه عمودي و افقي، مصالح، رنگ، عناصر تزييني و… باشد. پنجره‌ها همواره با ديگر عناصر ديوار، ‌سطوح باز و بسته، تيره وروشن، صاف و ناهموار را بوجود مي آورند. به علت تكرار دوره اي پنجره ها، در ساختمان‌هاي چند طبقه، نظم كاملي به چشم مي‌خورد. اما گاه به‌علت افزايش نور در طبقات بالاتر كاهش داده مي‌شود و اين نظم آهنگ خود را از دست مي‌دهد.

  جداسازي عناصر افقي و عمودي تاثير كلي در نما دارد. در طراحی نما و دکوراسیون داخلی ساختمان تناسبات عناصر ساختمان لازم است با كل ابعاد ساختمان مطابقت داشته باشد. براي مثال در ساختمان‌هاي كوتاه عريض، ابعاد عرضي غالب خواهد بود. در ساختمان‌هاي بلند عناصر باريك برتري خود رانشان مي‌دهند. در و پنجره و نعل درگاه‌ها تاثير خاصي در نما مي‌گذارند. ناودان‌ها، سايه بانها، پيش آمدگي‌هاي سقف و بالكن‌ها ايجاد سايه هاي خاصي بر روي نما مي‌كنند.

  تفاوت سطح ها بايد در نما مشخص باشد. براي مثال بين طبقه همكف، ساير طبقات و طبقه انتهايي بايد يك تفاوت اساسي وجود داشته باشد. تركيب كلي نما در واقع نظم در اين تفاوت‌ها است.

  عناصر اصلي نما مثل پنجره، در، سطوح و محدوده پاياني سقف و غيره در شكل، رنگ، و مصالحشان با يكديگر اختلاف دارند. اين عناصر معناهاي متفاوتي دارند. مثلا نمي‌توان بالا و پايين پنجره و در را با هم هم‌رديف كرد. اگر ارتفاع اين بازشوها يكسان نباشد مي توان از ضرايب مشترك و يا رنگهاي يكسان استفاده نمود. نسبت‌هاي هندسي نقش تعيين كننده اي در هماهنگ سازي ظاهر نما دارند. مي‌توان پنجره ها را در گروه‌هاي كوچكتر تركيب شده كه شكل مشخصي را ايجاد مي‌كنند دسته بندي كرد. نماها مي توانند از نظر مصالح نيز با يكديگر متفاوت باشند.

  مصالح نما در رنگ، شكل، زبري و خشني نما تاثير مي گذارد. مصالح بومي نشان مي‌دهد كه نما مربوط به چه منطقه اي است.

  كنج يا گوشه نما در واقع محل برخورد دو نماي عمود بر هم است. كنج مي‌تواند حالت عمود ۹۰ درجه، نيم دايره يا سه وجهي را داشته باشد و هر كدام مي تواند تاثيرات متفاوتي را در نما بگذارد. در يك ميدان يا چهارراه هماهنگي كنجهاي ساختمان هايي كه در چهار طرف آن قرار گرفته است مي تواند در نماي شهري تاثير زيبايي داشته باشد.

  محدوده هاي افقي ساختمان عبارتند از نقطه اتصال به آسمان ( محدوده پاياني ساختمان) نقطه اتصال به زمين (محل نشستن ساختمان بر زمين) و پوشش ساختمان مثل بام و شيرواني. محدوده پاياني ساختمان بايد معناي اتمام ساختمان را با خود داشته باشد و طبقه همكف ساختمان را با خود داشته باشد و طبقه همكف ساختمان بايد مفهوم نشستن ساختمان بر زمين را برساند. طبقه همكف بايد در محدوده قد افراد كشش لازم را بر عابر پياده و بيننده ايجاد كند.

 • آهنگ سناریو تتلو

  امیر تتلو در حال حاضر یکی از معروف ترین و محبوب ترین خوانندگان زیر زمینی می باشد که توانسته بیش از ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ مخاطب را در اینستاگرام خود بدست آورد. این خواننده محبوب که اغلب هوادارانش افراد زیر ۱۸ سال می باشند اخیرااعلام به انتشار آهنگی با نام آهنگ سناریو تتلو کرده است که به زودی می توانید از مارکت جوان موبایل دانلود کنید.

  برخی از هوادران امیر تتلو انتظار همکاری این خواننده با احسان علیخانی در تیتراژ ماه عسل ۹۵ را در سر می پرورانند در حالیکه اخیرا مشخص شده است که آهنگ تیتراژ ماه عسل ۹۵ محسن یگانه و آهنگ تیتراژ ماه عسل ۹۵ مهدی یراحی اجرا خواهد کرد. همچنین آهنگ تیتراژ سریال برادر از محمد علیزاده و آهنگ تیتراژ سریال پادری را علی زندوکیلی اجرا خواهند کرد. همچنین آهنگ تیتراژ شبهای شیدایی را حجت اشرف زاده می خواند.

  آهنگ سناریو تتلو

  در ادامه برخی از حواشی این خواننده را می خوانیم.

  امیر تتلو (خواننده موسیقی رپ و Rnb) که از سال‌های آغازین دهه هشتاد فعالیت خود را در موسیقی زیرزمینی ایران آغاز کرده؛ اخیرا با تغییر رویکردی عجیب؛ گرایش‌هایی به سمت موسیقی‌ سیاسیِ از خود نشان  می‌دهد.

  این خواننده زیرزمینی در طول بیش از یک دهه فعالیت؛ توانست طرفداران بی‌شماری را برای خود جلب کند و این محبوبیت به جایی رسید که این روزها شب بخیر گفتن‌های مجازی او نیز در صفحه‌های اینستاگرام و فیسبوک ده‌ها و صدها هزاران لایک دریافت می‌کند.

  گسترش موسیقی خالتوری در دولت احمدی‌نژاد

  درباره‌ی چگونگی رسیدن تتلو به این شهرت؛ مسائل متعددی وجود دارد اما اساسی‌ترین مسئله این است که این خواننده در ابتدا به همراه چند خواننده دیگر که امروزه از بنیان‌گذاران هیپ هاپ فارسی به‌شمار می‌روند؛ فعالیت خود را به‌صورت زیرزمینی آغاز کرد اما به تدریج از اهداف موسیقی زیرزمینی و رپ اعتراضی دور شد و به جریان عامه‌پسندی که در کشور ممنوع بود؛ روی آورد.

  به این ترتیب جریانی منشعب از موسیقی رپ زیرزمینی ایران شروع به رشد و فعالیت کرد که نه هویت موسیقی زیرزمینی را داشت و نه تطابقی با فرهنگ ایران در آن دیده می‌شد اما جالب اینجاست که این سبک بیش از هر موسیقی دیگری از سوی جامعه پذیرفته شد و درنهایت موجب شد جریان دیگری درکنار موسیقی رپ با مخاطبان گسترده به‌صورت غیرقانونی به فعالیت بپردازد.

  از همان ابتدا خوانندگان رپ زیرزمینی این جریان را اصطلاحا (خالتور) خواندند و از آن‌ دوری جستند چراکه جامعه به‌طور کلی این خواننده‌های بی‌هویت که نه اعتراضی در کارشان وجود داشت و نه مقابل جریان عامه جامعه ایستاده بودند را به عنوان رپرهای زیرزمینی می‌شناخت.

 • شارژ سریع‌تر آیپد پرو ۱۲٫۹ اینچی با شارژر مک بوک

  شارژ سریع‌تر آیپد پرو ۱۲٫۹ اینچی با شارژر مک بوک

  طبق آزمایشی که ۹toMac انجام داده، آداپتور تبدیل لایتنینگ به USB-C در کنار شارژر ۲۹ واتی مک بوک عملکردی بهتر از شارژر ۱۲ واتی آیپد پرو دارد و آیپد پرو ۱۲٫۹ اینچی را ۶۴ درصد سریع‌تر شارژ می‌کند.

  [ادامه مطلب…]

 • آیفون در سال ۲۰۱۷ طراحی متفاوتی خواهد داشت: بازگشت به اصل؟

  آیفون در سال ۲۰۱۷ طراحی متفاوتی خواهد داشت: بازگشت به اصل؟

  [ادامه مطلب…]

 • ترفند کاربردی برای عکاسی سلفی با گوشی

   ترفند کاربردی برای عکاسی سلفی با گوشی

  با گسترش روزافزون شبکه‌های اجتماعی، عکاسی سلفی یا “خود نگاشت” هم محبوب‌تر و فراگیرتر می‌شود. هرچند عده‌ای تصور می‌کنند که عکاسی سلفی با ورود اسمارت‌فون‌ها مرسوم شد اما اینگونه نیست و مردم پیش از ورود گوشی‌های هوشمند هم با دوربین‌های دیجیتال عکس سلفی می‌گرفتند؛ در حقیقت این دوربین‌های دیجیتال بودند که شرکت‌ها را مجاب به قراردادن یک دوربین در جلوی گوشی کردند اما شبکه‌های اجتماعی بخصوص Instagram این نوع عکاسی را به یک ترند جهانی تبدیل کردند.

  جالب است بدانید که نه تنها من و شما به این کار علاقه داریم، بلکه رئیس‌جمهور کشور‌ها، رهبران مذهبی مانند پاپ و بسیاری از افراد مشهور، روزانه تصاویر سلفی خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند.

  اما سوال اینجاست که چگونه باید سلفی گرفت؟ مسلما همه ما فشردن دکمه شاتر و ثبت یک تصویر سلفی را از بر هستیم اما اینکه چه تکنیک‌ها و قوانینی برای ثبت یک سلفی باکیفیت و حرفه‌ای باید رعایت شوند هم می‌تواند به سلفی‌هایی زیباتر و اصطلاحا با “لایک خور بالا” کمک کند.

  [ادامه مطلب…]

 • عکس هایی از نسخه طلایی و سفید Meizu Pro 6

  عکس هایی از نسخه طلایی و سفید Meizu Pro 6

  [ادامه مطلب…]

 • فاش شدن تصویر HTC 10 چند روز مانده به کنفرانس

  فاش شدن تصویر HTC 10 چند روز مانده به کنفرانس

  [ادامه مطلب…]

 • ۱۰ ترفند برای عکاسی حرفه‌ای با گوشی‌ها

  ۱۰ ترفند برای عکاسی حرفه‌ای با گوشی‌ها

  در این مقاله با ۱۰ ترفند کاربردی برای عکاسی حرفه‌ای با دوربین گوشی‌های هوشمند آشنا خواهیم شد و تعدادی اپلیکیشن و جایگزین خوب برای عکاسی بهتر معرفی خواهند شد…

  تاکنون به این موضوع دقت کرده‌اید که طی سال‌های گذشته چقدر دوربین گوشی‌ها پیشرفته‌ شده است؟ تا جایی که دوربین اسمارت‌فون‌های پرچمدار را می‌توان حتی با یک دوربین عکسبرداری نیمه‌حرفه‌ای مقایسه کرد! در مجموع شاید به نظر برسد که اسمارت‌فون‌ها هیچوقت جای دوربین‌های تمام‌حرفه‌ای را نگیرند اما این موضوع را هم در نظر داشته باشید که ابعاد و سایز یک دوربین حرفه‌ای را به هیچ‌وجه نمی‌توان با ابعاد یک گوشی هوشمند مقایسه کرد و پیشتازی دوربین‌های حرفه‌ای در مقایسه با گوشی‌ها کاملا طبیعی و قابل درک است.

  این روزها درصد کثیری از مردم صاحب اسمارت‌فون شده‌اند اما تعداد بسیار زیادی از آن‌ها نمی‌دانند چگونه بهترین استفاده را از دوربین دستگاه خود ببرند؛ علاوه بر این، دوربین بعضی گوشی‌ها بصورت پیش‌فرض از تمام امکانات خود استفاده نمی‌کند بلکه باید به تنظیمات و آپشن‌های آن آگاهی داشته تا بتوان بهترین تصاویر را ثبت کرد. در ادامه به برخی نکات مهم درباره عکسبرداری با گوشی‌ها اشاره خواهیم کرد پس اگر شما هم از ثبت تصاویر تار و بی‌کیفیت خسته شده‌اید

  [ادامه مطلب…]

 • تصاویر P9 Lite هوآوی فاش شد

  تصاویر P9 Lite هوآوی فاش شد

  قرار است هوآوی در تاریخ ۱۸ فروردین از سری جدید گوشی‌های هوشمند خود رونمایی کند. کوچکترین عضو این خانواده ۴ نفره پی ۸ لایت نام دارد، گوشی که با داشتن قیمتی مقرون به صرفه از مشخصاتی در حد یک گوشی پرچمدار برخوردار خواهد بود.

  هوآوی قصد دارد در تاریخ ۱۸ فروردین کنفرانس معرفی خانواده P9 خود را برگزار کند. به نظر می‌‌رسد که در این مراسم علاوه بر P9 باید منتظر ۳ گوشی هوشمند دیگر از این خانواده هم باشیم که از نظر اندازه و قدرت سخت‌افزاری با یکدیگر تفاوت دارند.
  در حالی که اکثر شایعات حول و حوش Huawei P9 و دوربین دوگانه آن می‌گردد، این بار تصاویری از مدل P9 Lite که نسخه ارزان‌تر این خانواده است به بیرون درز کرده که از نظر مشخصات قابل توجه است.

  [ادامه مطلب…]

 • راهی برای مرتب کردن همه چیز: با تاریخچه منوی استارت آشنا شوید

  راهی برای مرتب کردن همه چیز: با تاریخچه منوی استارت آشنا شوید

  منوی استارت ویندوز یکی از اجزای خاطره‌انگیز آن است که بیش از ۲۰ سال مهمان ویندوز بوده است. نگاهی خواهیم داشت به تاریخچه و تغییرات آن از ابتدا تا به امروز.

  [ادامه مطلب…]

 • ۱۳ ترفند کاربردی LG G5 که نمی‌دانستید!

  ۱۳ ترفند کاربردی LG G5 که نمی‌دانستید!

  پرچمدار ۲۰۱۶ الجی نه تنها امکانات سخت‌افزاری و ماژول‌های فراوانی دارد بلکه از ترفند‌های کاربردی و بعضا مخفی زیادی هم بهره‌مند شده است. در این مقاله ۱۳ نمونه از آن‌ها را آموزش خواهیم داد

  [ادامه مطلب…]

 • موج گوشی‌های جدید Meizu در راه بازار جهانی

  موج گوشی‌های جدید Meizu در راه بازار جهانی

  پرچمدار ۲۰۱۶ میزو که با نام Meizu Pro 6 شناخته می‌شود مدت‌هاست که تیتر خبرگزاری‌ها بوده حال آنکه فاصله نسبتا زیادی با تاریخ معرفی آن داریم اما میان‌رده‌های این کمپانی بخوبی خودنمایی کرده و در آینده‌ای نزدیک وارد بازار می‌شوند.

  اگر شما هم از مشتاقان دنیای تکنولوژی و گجت‌های هوشمند هستید احتمالا با نام برند Meizu آشنایی دارید؛ هرچند در ایران کمتر کسی موفق به خرید محصولات ارزان‌قیمت و در عین حال قدرتمند این برند چینی شده است. پرچمدار ۲۰۱۶ میزو که با نام Meizu Pro 6 شناخته می‌شود مدت‌هاست که تیتر خبرگزاری‌ها بوده حال آنکه فاصله نسبتا زیادی با تاریخ معرفی آن داریم.

  [ادامه مطلب…]

 • آغاز انتشار اندروید ۶ برای Galaxy S5

  آغاز انتشار اندروید ۶ برای Galaxy S5

  گلکسی اس ۵ سامسونگ اکنون عمری بیش از ۲ سال دارد اما به کاربران قول داده شده است که این پرچمدار بازنشسته، آخرین نسخه اندروید رو دریافت کند. کاربران کره‌ای اس ۵ اولین نفراتی هستند که این آپدیت را دریافت کرده‌اند و تا چند هفته دیگر نوبت به سایر کشورها خواهد رسید.

  [ادامه مطلب…]

 • مقایسه سرعت اگزینوس ۸۸۹۰ و اسنپ‌دراگون ۸۲۰ در Galaxy S7

  مقایسه سرعت اگزینوس ۸۸۹۰ و اسنپ‌دراگون ۸۲۰ در Galaxy S7

  خیلی از کاربران بر سر قدرت پردازنده‌های اگزینوس و اسنپ‌دارگون پرچمداران جدید سامسونگ با هم اختلاف نظر دارند به همین دلیل تست‌ها و آزمایش‌های مختلفی روی این دو مدل صورت می‌گیرد تا عملکردشان در دنیای واقعی مشخص شود. در ادامه مطلب ویدیوی خواهید دید که پردازنده‌های گلکسی اس ۷ را از نظر سرعت باز کردن اپلیکیشن‌ها و مولتی تسکینگ بایکدیگر مقایسه می‌کند.

  [ادامه مطلب…]

 • ‌لپ‌تاپ‌ جدید Razer، قدرتمندتر و ارزان‌تر از همیشه!

  ‌لپ‌تاپ‌ جدید Razer، قدرتمندتر و ارزان‌تر از همیشه!

  چند ماه پیش ریزر از لپ‌تاپ‌های مخصوص بازی جدید خود در نمایشگاه CES 2016 رونمایی کرد، دستگاهی که توانست جوایز زیادی در آن نمایشگاه به دست آورد. اکنون این شرکت رسما پیش‌فروش مدل جدید لپ‌تاپ‌های سری بلید خود را با قیمتی کمتر از گذشته آغاز کرده است.

  رایزر از یک لپ‌تاپ جدید مخصوص بازی رونمایی کرد، دستگاهی که طبق انتظار قدرتمندتر شده اما در عین حال قیمت کمتری نسبت به نسل قبل دارد.
  ضخامت این لپ‌تاپ آلومینیومی به کمتر از ۲ سانتی‌متر می‌رسد و وزنی معادل ۱٫۹ کیلوگرم دارد. نمایشگر ۱۴ اینچی نسل جدید لپ‌تاپ‌های Blade قابلیت چند لمسی داشته و از رزولوشن QHD+ پشتیبانی می‌کند.

  [ادامه مطلب…]

 • دوربین دوگانه Huawei P9 تایید شد

  دوربین دوگانه Huawei P9 تایید شد

  مدت زیادی است که منتظر معرفی هوآوی پی ۹ هستیم. در این مدت یک شایعه را بارها و بارها شنیده‌ایم و آن مجهز بودن این گوشی به دو لنز دوربین است. خوشبختانه این شایعه رسما از سوی هوآوی تایید شد و اکنون باید تا برگزاری کنفرانس این شرکت منتظر بمانیم و ببینم سایر مشخصات پی ۹ چه خواهد بود.

  از زمان شروع شایعات در مورد Huawei P9، حرف‌هایی در مورد مجهز بودن این دستگاه به ۲ لنز دوربین شنیده می‌شد که البته تا امروز در مورد آن مطمئن نبودیم. خوشبختانه با انتشار تیزر جدید از این دستگاه، شایعه استفاده از دوربین دوتایی در P9 رسما تایید شد و حالا می‌توانیم با قطعیت در این باره صحبت کنیم.

  [ادامه مطلب…]

 • Apollo، پرچمداری از چین با ۶ گیگابایت رم

  Apollo، پرچمداری از چین با ۶ گیگابایت رم

  به تازگی گوشی‌های هوشمندی متنوعی از شرکت‌های بی‌نام و نشان در بازار عرضه می‌شوند که شاید هیچگاه نام انها را نشنیده باشیم اما با وجود تازه وارد بودن این شرکت‌ها، مشخصات سخت‌افزاری قوی و امکانات پیشرفته‌ای که در محصولات خود گنجانده‌اند سبب می‌شود که توجه خیلی از مردم به آن جلب شود.

  تا چند سال پیش شرکت‌های تولیدکننده نوظهور سعی می‌کردند با تولید محصولاتی ارزان در مقیاسی وسیع، خود را در بازار جا بیاندازند. به طور مثال شرکتی مثل هوآوی ابتدا با فروش گوشی‌های ارزان قیمت توانست اسم و رسمی پیدا کند و اکنون محصولات ارزشمندی دارد که از نظر قیمت با تولیدات کارخانجات قدیمی‌تر برابری می‌کند.
  امروزه اما روش شرکت‌های تازه وارد عوض شده است. این شرکت‌ها برای مطرح کردن خود یک راست به سراغ تولید دستگاه‌هایی می روند که از نظر قدرت و امکانات نه تنها با پرچمداران سال برابری می‌کند بلکه در بعضی موارد از آنها نیز جلوتر است.

  [ادامه مطلب…]

صفحه 1 از 1212345...10...قبلی »